Інклюзивний майданчик

Інклюзивний спортивно-ігровий майданчик тепер зближує маленьких друзів
Всі дітки потребують опіки, любові та уваги дорослих, а найбільше – дітки з особливими освітніми потребами. Вони – це окремий світ, якому просто необхідна турбота й розуміння. І про це чудово знають у Бориславському інклюзивно-ресурсному центрі, де спеціалісти допомагають таким діткам у розвитку.
А щоб заняття були більш продуктивними та дозволили діткам з особливими потребами брати активну участь в іграх на відкритому повітрі, фахівці центру довгий час мріяли про спеціальний інклюзивний спортивно-ігровий майданчик на подвір’ї. Ще до початку повномасштабного вторгнення брали участь в конкурсі проєктів місцевих ініціатив, щоб втілити задум в життя. Та війна внесла свої корективи.
Проте мрія ІРЦ була в рази сильнішою… І ось днями спеціальний інклюзивний спортивно-ігровий майданчик встановили на території центру. А поруч знаходиться будинок дитини “Оріана”. Тож користуватися ним зможуть не тільки вихованці ІРЦ, а й всі дітки, що проживають у дитячому будинку.
Встановлення майданчика стало можливим завдяки перемозі у конкурсі мінігрантів «Підтримка ініціатив спільнот в Україні». Вартість цього проєкту становить 170 тис. грн.
Тож тепер на території інклюзивно-ресурсного центру займатися та бавитися рухливі ігри зможуть дітки з порушенням опорно-рухового апарату, з церебральним паралічем та іншими фізичними проблемами. Тут облаштували балансир, карусель, спеціальні тренажери, гойдалку, стінку для лазіння, пісочницю, столик з кріслами.
Вищезгаданий конкурс проходив у рамках проєкту «Інтегрована гуманітарна відповідь в умовах війни та післявоєнного відновлення» за фінансової підтримки Шведської церкви, технічної підтримки й координації благодійної організації Christian Aid (Велика Британія) та відокремленого підрозділу Угорської Екуменічної Служби Допомоги в Україні. Також допомогли в реалізації ГО “Небайдужі серця” та завод “Куб Бетон”. Основна мета цього конкурсу: підтримка ініціатив спільнот для покращення їх добробуту в умовах війни та розвитку їх потенціалу

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *